Bilansowanie Energii

W Ardor Energy posiadamy w ofercie wiele innowacyjnych produktów, dotychczas niespotykanych na rynku energii, charakteryzujących się dużym stopniem innowacji oraz wynikających z najnowszych megatrendów oraz potrzeb uczestników rynku energii elektrycznej. Jako jedni z niewielu oferujemy możliwość bilansowania energii elektrycznej dla firm z rozproszonymi punktami poboru energii przyłączonymi w innych punktach sieci OSD, tworząc wirtualne elektrownie, modele autokonsumpcji oraz wirtualnego magazynowania energii.
Współpraca z nami pozwala na znaczące obniżenie rachunków za energię elektryczną, Bilansowanie Energii jest idealnym rozwiązaniem dla samorządów, gmin, zakładów produkcyjnych, hoteli, kompleksów turystyczno-rekreacyjnych, restauracji, stolarni, hurtowni i wszelkich firm w których zużycie energii przekracza 50MWh/rocznie.
Niższe ceny za energię elektryczną dla biznesu w usłudze BILANSOWANIA ENERGII z Ardor Energy, na czym to polega i dla kogo jest przeznaczone?
Ceny energii elektrycznej ustalane są na Towarowej Giełdzie Energii, tzw. hurtowe ceny prądu. Do tej pory możliwość korzystania z hurtowego modelu rozliczania zarezerwowany był dla największych przedsiębiorstw. Bilansowanie energii z Ardor Energy umożliwia korzystanie z modelu hurtowego także mniejszym firmom, pod warunkiem, że ich zużycie na wszystkich licznikach (niezależnie od lokalizacji) wynosi powyżej 5MWh miesięcznie.
Bezpieczeństwo cen zapewnia nie tylko dostęp do cen hurtowych, ale także brak okresu wiążącego umowy, co to oznacza? Oznacza, to że Nasi klienci mogą korzystać z tego rozwiązania bez żadnych umów lojalnościowych. Wychodzimy z założenia, że jeśli Nasz Odbiorca będzie zadowolony z niższych cen prądu nawet o 50%, nie będzie chciał zrezygnować z umowy, dlatego nie potrzebujemy zabezpieczać się kontraktem terminowym, jak robi to wielu klasycznych sprzedawców Energii.
Wykres przedstawia jak kształtowały się Nasze ceny vs ceny u standardowych Operatorów Energii w roku 2020.
Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookies.